Pracovné odevy - Textil

Základom pracovného odevu DASSY je jeho tkanina. Preto sú už na začiatku pri výbere látok stanovené prísne požiadavky na kvalitu, ktoré sa neskôr vykonávajú v početných testoch, aby sa dosiahol najlepší výsledok. Tento odhodlaný prístup vedie k odolným, odolným a dobre navrhnutým látkam, kde je pohodlie a dizajn tiež základom.

Normy pracovných odevov

Profesionálne pracovné odevy DASSY sú certifikované značkou Oeko-tex® standard 100 Class II. To znamená, že odev s týmto označením bol testovaný na škodlivé látky. Všetky použité suroviny bez výnimky spĺňajú normy Oeko-Tex®. Táto značka je ľahko rozpoznateľná a pre používateľa je znakom dôvery.

Stručné vysvetlenie rôznych použitých látok

ODOLNÉ LÁTKY> - VODEODOLNÉ LÁTKY - MULTINORMA LÁTKY - REFLEXNÉ LÁTKY

Pracovné odevy

Laminované plátno

PES 90, 100% polyester - laminovaný, +/- 240 g / m²
Nepremokavá, vetruvzdorná a priedušná látka robí tento typ plátna ideálnym pre zimnú bundu DASSY DNA Austin. Vonkajšia polyesterová vrstva je vodoodpudivá a laminovaná vodeodolnou a priedušnou membránou. To znamená, že voda a vietor nemôžu prenikať zvonku a telesná teplota je tak ideálne udržiavaná, zatiaľ čo vlhkosť z transpirácie môže unikať. Výsledok: tkanina, ktorá vám umožní pohodlne pracovať po dlhú dobu v daždi alebo snehu.

WR: 10 000 mm - MVP: 7 000 g / m² / 24 h
Pracovný odev DASSY

Potiahnutý polyester

PES 70, 100% polyester - polyuretánový záter, +/- 200 g / m²

Táto vysokovýkonná tkanina s vysokou viditeľnosťou sa perfektne hodí k parke DASSY Atlantis spolu s telom s vysokou viditeľnosťou Bilbao po fluorescenčnom ošetrení. Vodotesné švy a tento typ plátna poskytujú vysokú ochranu pred dažďom. "Náter" znamená náter s konečnou vrstvou alebo "vrchný náter". Tento proces zaisťuje, že tkanina je tiež vodeodolná a vetruvzdorná, pričom stále umožňuje odparovanie vlhkosti transpiráciou. Táto priedušnosť znižuje riziko prehriatia alebo hromadenia vlhkosti a umožňuje vám pokračovať v pohodlnej práci aj počas dlhej pracovnej doby.

certifikovaný EN343: 2003 + A1: 2007 - trieda 3

Pracovné oblečenie Dassy Trojvrstvový fleece

PES 28, 100% polyester, +/- 350 g/m²

Tento fusak má nielen vysokú úroveň izolácie, ktorá vynikajúcim spôsobom udržuje telesnú teplotu, ale pokročilá trojvrstvová štruktúra tiež zaisťuje, že látka je nepremokavá, vetruvzdorná a obzvlášť priedušná. Takže vietor a dážď nemôžu preniknúť, zatiaľ čo vlhkosť z potenia môže skutočne vetrať. To zabraňuje hromadeniu alebo zahrievaniu vlhkosti a udržuje nositeľa vždy v suchu.

WR: 4000 mm - MVP: 2000 g / m² / 24 h


Pracovné odevy
Laminovaná polyesterová tkanina (OXFORD WEARE)

PES 80, 100% polyester - TPU laminovaný, +/- 200 g / m²

Táto 100% polyesterová tkanina je laminovaná nepremokavou a priedušnou TPU (termoplastickou polyuretánovou) membránou. To znamená, že voda a vietor nemôžu preniknúť zvonku, čo je pre vietor nevyhnutná vlastnosť. DASSY D-FX Hyper nepremokavá bunda. Okrem toho membrána stále umožňuje odparovanie vlhkosti z transpirácie. To zabraňuje zahrievaniu a hromadeniu vlhkosti a umožňuje vám pohodlne pokračovať v práci.

WR: 5000 mm - MVP: 5000 g / m² / 24h

Pracovné odevy

Mäkká škrupina

PES 21, 100% polyester, +/- 280 g/m²
PES 74, 100% polyester, +/- 310 g/m²

DASSY používa trojvrstvovú softshellovú tkaninu pre novú generáciu pokročilého vrchného oblečenia: ešte pružnejšie, priedušnejšie a pohodlnejšie. Táto elastická tkanina je mierne pružná a umožňuje dostatočnú voľnosť pohybu. Kombinácia s fleecovou podšívkou na vnútornej strane poskytuje vyššiu úroveň izolácie a priedušnosti. Trojvrstvová štruktúra látky pozostáva z vonkajšieho a vnútorného materiálu, ako aj z priedušnej membrány umiestnenej medzi nimi. To znamená, že látka je odolná voči vetru a vode, pričom vlhkosť z potenia stále uniká. To zabraňuje hromadeniu alebo zahrievaniu vlhkosti, čo umožňuje nosiču zostať suchý a pokračovať v práci.

WR: 5000 mm - MVP: 5000 g / m² / 24h

Pracovné odevy

Bobrí tkanina

PESCO 17, 70 % polyester - 30 % bavlna, +/- 240 g / m²

Špeciálny spôsob tkania tejto látky má za následok bavlnu na vnútornej strane a polyester na vonkajšej strane. Látka je jemne lesklá a hladká, vďaka čomu je vysoko odolná voči nečistotám. Látka je tiež veľmi pevná, stálofarebná, ľahko sa čistí, rýchlo schne a je odolná proti pokrčeniu. DASSY sa rozhodla pre úpravu Teflon®, vďaka ktorej je oblečenie vysoko vodoodpudivé.

Prihláste sa na odber e-noviniek

Prostredníctvom nášho bezplatného e-newsletteru vás budeme informovať o aktuálnych ponukách a novinkách.